Legenda ożywa na nowo!

Ostatni mecz Jaskółek


10


listopada

godzina 13:00

Jaskółcze Gniazdo

ORKAN SZCZYRZYC

Runda jesienna oczami trenera Daniela Bartkowskiego
2018-11-26 16:48

Ostatni mecz rundy jesiennej, by równocześnie 150-tym meczem jaki zagrał w roli trenera Daniel Bartkowski. Przy tej okazji porozmawialiśmy chwilkę o minionych kilku miesiącach, sytuacji w drużynie po spadku i planach na wiosnę. Daniel Bartkowski: Plan zakładający znalezienie się w ścisłej czołówce ligi po rundzie jesiennej, został zrealizowany. Jesteśmy teraz na dobrej drodze, aby skutecznie walczyć o awans do III ligi. Oczywiście liczę tutaj na wzmocnienia, obejmujące praktycznie wszystkie pozycję. Rundę jesienną podzieliłbym na kilka okresów:

    1. 1. Moment zaraz po spadku. Z zespołu z różnych względów odeszło 12 zawodników, drużyna była rozbita i potrzebowała wzmocnień. Chęć powrotu do zespołu wyraziło kilku doświadczonych zawodników (mocno związanych z klubem), było to kluczem do kilku innych wzmocnień i konsolidacji tej rozbitej drużyny.
 
    1. 2. Etap przygotowań, poprzez różne zawirowania, był mocno zaburzony. To, jak również budowa praktycznie nowej drużyny, spowodowały niewątpliwe pewne komplikacje na początku rundy i stratę aż 7 punktów, w tym okresie (przy zaledwie 3 punktach w dalszej części rundy). Brakowało nam również na tym etapie spokoju i pewności siebie.
 
    1. 3. Kluczowym momentem były derby. Od tego momentu gramy coraz lepiej i tracimy tylko 3 pkt, po dużych kontrowersjach w meczu z Limanovią. Złapaliśmy pewność siebie i wiele elementów funkcjonuje od tej pory już na dobrym poziomie.
 
    1. 4. Należy dodać że dużym wsparciem byli dla nas kibice, którzy w takim trudnym dla wszystkich momencie nie odwrócili się od drużyny, są z nami!
 
    1. 5. Należy pochwalić całą drużynę która przezwyciężyła przeciwności i na pewno jest gotowa, aby walczyć o awans w drugiej rundzie.
  Minus to na pewno przegrana pucharze, gdzie zakładaliśmy walkę w tegorocznej edycji. Dziękujemy trenerowi za 150 meczy, trzymamy kciuki za kolejne trójki i WALCZYMY O AWANS!

Zobacz również

MEGA BOMBA!!!!! Mamy to!

2018-12-03, 08:57

Unia Tarnów Coaching Program

2018-10-22, 15:48